Přijedete-li do Prahy vlakem na HLAVNÍ NÁDRAŽÍ nebo na NÁDRAŽÍ HOLEŠOVICE, případně autobusem na FLORENC, jeďte metrem "C" na zastávku I. P. PAVLOVA. Tam přestupte na tramvaj č. 4 (směr Čechovo náměstí) nebo č. 22 (směr Nádraží Hostivař).Vystupte na zastávce RUSKÁ (čtvrtá zastávka od stanice I. P. PAVLOVA) a jděte asi padesát metrů ve směru jízdy, na prvním nároží zahněte doprava a pak stále rovně ulicí Košická dolů z kopce, až přijdete asi po sedmdesáti metrech do malého parčíku, kde po pravé straně najdete klub. Od zastávky tramvaje trvá cesta necelé 3 minuty.

Přijedete-li autem, pak se k sauně dostanete nejlépe také z Vršovického náměstí po stejné trase jako pěšky. Doporučujeme použít GPS navigaci nebo se alespoň dobře podívejte na mapu.
Doporučujeme využít služby Bonbontaxi. Obsluha baru Vám ráda poskytne kontakt na tuto taxislužbu, stejně tak Vám ráda zapůjčí jízdní řády nočních linek městské dopravy a Vy se tak nemusíte připravit o super zážitek z ochutnávky námi nabízených vín, destilátů a míchaných nápojů.

Sídlíme na adrese Černomořská 6, Praha 10 - Vršovice

MAPA       GPS: 50°4'12.626"N, 14°26'59.114"E


Poslední aktualizace: 1. 11. 2013 8:32:24       xxpm@seznam.cz